Foldery, folie reklamowe

Druk reklamowy ma wiele oblicz. Jeśli kojarzysz go tylko z przygotowywaniem ulotek, banerów czy bilbordów, pozwól, że odkryjemy przed Tobą zupełnie nowe horyzonty. Mając do dyspozycji innowacyjny sprzęt drukarski i zespół z dużym doświadczeniem w branży poligraficznej, można tworzyć znacznie więcej. Tak jest właśnie w MatchPrint.

Foldery reklamowe to dopiero początek

Druk wielkoformatowy, offsetowy, cyfrowy…- dla nas nie ma granic. Jako studio kreatywnej reklamy, do przygotowywania materiałów promocyjnych podchodzimy z otwartą głową. Niezależnie od tego, czy powierzysz nam wykonanie ulotek, teczek firmowych czy zechcesz stworzyć eleganckie, profesjonalne foldery reklamowe – zagwarantujemy Ci dwie rzeczy. Po pierwsze – jakość z najwyższej półki. Po drugie zaś – rozsądną cenę. A to wszystko połączone z krótkim czasem realizacji i przyjazną atmosferą współpracy. Daj się zaskoczyć nową jakością druku!

A może folie reklamowe?

Chcesz wyróżnić swój lokal? A może okleić pojazd tak, by stał się mobilną reklamą dla Twojego biznesu? Jeśli tak – skorzystaj z możliwości, które daje MatchPrint. Folie reklamowe, odpowiednio dopasowane do powierzchni, którą oklejamy, zapewnią atrakcyjny komunikat reklamowy i staną się piękną ozdobą.

Zadbamy o wszystko – od wykonania projektu, przez wydruk folii przy wykorzystaniu innowacyjnych technik drukarskich, aż po oklejenie auta czy innego obiektu. Efekt? Zaskoczy Cię świeżością designu, żywymi kolorami i funkcjonalnością.

Możliwości MatchPrint w zakresie druku reklamowego są znacznie większe. By je poznać, zadzwoń lub napisz, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły!

foldery reklamowe, folie reklamowe