Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy to najlepsza forma reklamy, jeśli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i wyróżnić się z tłumu. Bilbord, citylight, wielkoformatowy plakat, roll – up, czy stand to tylko niektóre rozwiązania, jakie mogą powstać w technologii druku solventowego.

Dobrze wykonana reklama wielkoformatowa jest rewelacyjną wizytówką każdej firmy.

Zainwestuj w nią, stawiając na współpracę z ekspertem, gdy mowa o druku wielkoformatowym. Wybierając MatchPrint, możesz się cieszyć obsługą z najwyższej półki. Mamy ponad dekadę doświadczeń w branży poligraficznej i tysiące zadowolonych Klientów. Możesz nam zaufać.

Reklama wielkoformatowa najwyższej jakości

MatchPrint to nie tylko ponad 10 lat doświadczeń na rynku poligraficznym. To przede wszystkim profesjonalizm i świeże spojrzenie na wszystko, co wiąże się z drukiem. Dla nas reklama wielkoformatowa – bez względu na to, czy potrzebujesz bardzo dużego bilbordu czy roll-up’a idealnego na targi czy szkolenie – musi przykuwać wzrok i wyróżniać się z tłumu.

Właśnie dlatego stawiamy na:

  • najwyższej jakości materiały do zadrukowania – drukujemy na materiałach pochodzących od najlepszych europejskich dystrybutorów. A to oznacza bardzo wysoką jakość i wyrazistość powstających elementów,
  • zaawansowane techniki druku – gwarantujące żywe, dynamiczne barwy i doskonałą jakość każdego elementu,
  • elastyczne dopasowanie do potrzeb Klienta – gdy chodzi o rozmiar wydruku i jego charakteru, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. A jeśli masz wątpliwości, służymy podpowiedzią.

Poznaj naszą ofertę bliżej – zadzwoń, napisz lub wpadnij do naszego studio, by uzyskać szczegóły!

shutterstock_113190907