Siatki mesh

Chcesz przygotować reklamę w naprawdę dużym formacie? Zależy Ci na tym, by zostały zawieszone w „jednym kawałku”, dobrze wyglądały, a jednocześnie były lekkie i łatwe do zamontowania? W tej sytuacji najlepiej sprawdzą się siatki mesh.

Siatka mesh jest cienką tkaniną winylową z mnóstwem niewielkich otworów. Lekka, łatwa do przewiezienia i zamontowania, dobrze przepuszczająca powietrze… sprawdza się doskonale choćby podczas wszelkiego typu dużych imprez plenerowych, a nawet do oklejania budynków.

Siatki mesh: nowoczesne rozwiązanie w reklamie wielkoformatowej

MatchPrint oferuje możliwość wykonania reklamy graficznej na siatkach mesh w dowolnie wybranym przez Klienta rozmiarze i formacie. Siatki mesh, z uwagi na dobre przepuszczanie powietrza oraz małą podatność na podmuchy wiatru, doskonale układają się na każdym typie powierzchni, gwarantując sprawny i prosty montaż.

Wybierając współpracę z nami, masz również pewność, że reklama zostanie wykonana z dbałością o piękne, żywe barwy i wysoką jakość wydruku. Wszystko to dzięki naszemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży poligraficznej oraz innowacyjnemu sprzętowi drukarskiemu.

Wysokiej jakości usługi reklamowe – Warszawa i okolice

Chcesz wiedzieć więcej? Jeśli tak – odwiedź nas przy ulicy Cieplarnianej (Wesoła, Warszawa) lub skontaktuj się telefonicznie. Z chęcią porozmawiamy o Twoim pomyśle na reklamę i przedstawimy świeże pomysły. Ich realizacja z MatchPrint będzie dla Ciebie przyjemnością – zagwarantujemy również konkurencyjne ceny oraz sprawne wykonanie projektu.

Poznaj szczegóły i nawiąż współpracę z ekspertami w zakresie nowoczesnego druku!

siatki mesh