MATCHPRINT-PROOF CYFROWY

Matchprint

Szanowni Państwo

Matchprint-proof cyfrowy

jako jedyna firma w Warszawie posiadamy profesjonalny park maszynowy, w którego skład wchodzą najnowsze drukarki wielkoformatowe Epson Stylus Pro 7900 i 9900
Epson Stylus Pro 7900 i 9900 zgjęcie jpg
Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować duże zlecenia w rozsądnym czasie będąc do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

Za jakość naszych wydruków odpowiada oprogramowanie ORIS Color Tuner Web firmy CGS będącej jednym z wiodących producentów oprogramowania do color managmentu.

Będąc graficznym partnerem firmy Epson posiadamy dostęp do oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w atrakcyjnych cenach. Na stanie magazynu posiadamy zawsze odpowiednią ilość tuszy zapewniającą ciągłość pracy nawet w dni wolne. Nie konkurujemy ceną – proponujemy rozsądną cenę za najwyższą jakość i pełną dostępność w razie konieczności.
Zapraszamy do współpracy.

Matchprint-proof cyfrowy

Proof cyfrowy, zwany również matchprint to niezwykle ważny etap przy produkcji kalendarzy, gazetek reklamowych czy prasy kolorowej.

Matchprint, proof cyfrowy, zamów wydruk proofa cyfrowego, 24/h. Wydruki są realizowane natychmiast.

multi_proof

Sprawdź poprawność wydruku

Dzięki niemu klient ma możliwość wstępnej oceny barwnej swojej pracy oraz wyłapania ewentualnych błędów
powstałych w procesie przygotowania do druku.

ważne w produkcji wydruku

W produkcji ulotek, plakatów reklamowych, kalendarzy czy kolorowych gazet, bardzo duże znaczenie ma jakość wydruku, a także gama i intensywność kolorów.

Chcąc uzyskać pewność, iż będziemy zadowoleni z wydrukowanego nakładu, z pewnością warto skorzystać z takiej możliwości jak matchprint proof cyfrowy . To niezwykle ważny element wydruku, ponieważ to ostatni moment na dokonanie zmian w intensywności czy gamie barw wykorzystanych w materiałach.

Osoby ceniące sobie najwyższą jakość oraz profesjonalne i w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia, z pewnością powinny zapoznać się bliżej z działalnością naszej firmy .

Jesteśmy zespołem doświadczonych pracowników, którzy w dodatku pozostają do dyspozycji 24/h.

Klient o każdej porze ma zatem możliwość zlecić proof cyfrowy, który zapewni bezpieczeństwo podczas realizacji kolejnego zlecenia. Wysoka jakość urządzeń jakimi dysponuje firma tylko potwierdza, iż warto nawiązać z nią długofalową współpracę.